Chcem vyriešiť potenie nôh
Chcem vyriešiť potenie hlavy
Chcem vyriešiť potenie pod pazuchami
Chcem vyriešiť potenie inde na tele

Prezentácia klinickej štúdie

Príčiny potenia rúk

Prečo nadmerné potenie rúk vzniká? Aké sú jeho príčiny? Lekári hľadajú odpovede na tieto otázky už veľa rokov. Ak sa budeme baviť o normálnom potenie rúk, možno povedať, že je prospešné a umožňuje nám uchopiť veľmi malé predmety alebo napríklad papier ležiaci na stole. Zvýšené alebo nadmerné potenie rúk, ktoré nastáva aj pri úplne bežných činnostiach je však už patologickým stavom, s ktorým treba niečo robiť.

Zistite ako definitívne odstrániť nadmerné potenie rúk.

Nadmerné potenie rúk sa prejavuje u oboch pohlaví rovnako buď vo veľmi ranom veku (pamätáte si, ako ste si v škole museli pod ruku dávať pijak), počas puberty a konkrétne u žien potom niekedy v období klimaktéria. Príčiny vzniku tohto osobitného druhu potenia nie sú ešte presne známe, čo však možno povedať s istotou je, že sa jedná o dedičnú chorobu. Trápi nadmerné potenie rúk niektorého z Vašich príbuzných? Je vysoká pravdepodobnosť, že ním budete trpieť aj Vy!

Nemusíte však zúfať. Ak už nadmerným potením rúk trpíte Vy alebo niekto z Vašej rodiny existuje veľmi efektívne riešenie ako jeho prejavom brániť a môcť si tak život užívať naplno, bez obmedzenia ktoré táto choroba prináša.

Zistite ako definitívne odstrániť nadmerné potenie rúk.